Atsakymas

  • Titulinis
  • Įmonės nustatyta autobusų ir troleibusų salono valymo tvarka
Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Kokia yra įmonės nustatyta autobusų/troleibusų salono valymo tvarka?

Bendrovė yra nustačiusi kasdienio transporto priemonių valymo reikalavimus. Grįžę iš maršrutų visi (be išimties) autobusai/troleibusai iššluojami, nuo visų turėklų drėgnomis servetėlėmis nuvalomos dulkės ir kiti nešvarumai, kartą per savaitę drėgnai nuvalomos sėdynės. Prilaistytos salonų grindys, sėdynės, išteplioti langai, prilipdyta kramtomoji guma nuvaloma vandeniu, cheminėmis ir kitomis valymo priemonėmis. Žiemą, prasidėjus gripo epidemijai, salonai valomi su dezinfekcinėmis priemonėmis.

Išvalius vidų, autobusų ir troleibusų išorė plaunama automatinėse plovyklose, naudojant plovimo priemones. Autobusų/troleibusų išorė, esant sausiems orams, plaunama pagal poreikį. Tai kontroliuoja atsakingi darbuotojai.

Kiekvienas išvalytas autobusas/troleibusas užregistruojamas tam skirtame žurnale. Jame pasirašo valymo darbus atlikęs darbuotojas.

Pasitaiko atvejų, kai jau po kelių pirmų reisų keleiviai prišiukšlina autobusus/troleibusus: primėto saulėgrąžų lukštų, prilaisto įvairių skysčių ir kitaip sutepa saloną. Vairuotojai yra įpareigoti kiekvieno maršruto galinėje stotelėje surinkti stambias šiukšles (popierius, butelius ir pan.).