Atsakymas

  • Titulinis
  • Skundai dėl autobusų ir troleibusų šildymo žiemą
Atgal

Keleivių aptarnavimas 1848

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Skundai dėl autobusų / troleibusų šildymo žiemą

   Kiekvieną rudenį, prieš prasidedant žiemai, yra patikrinamos visų įmonės troleibusų ir autobusų salonų šildymo sistemos, o joms taisyti kasmet išleidžiama apie 15–29 tūkst. Eur.

   Tačiau dauguma eksploatuojamų troleibusų ir autobusų yra senesni nei 15 metų todėl techniškai pasenę. Todėl, esant dideliems šalčiams (kai temperatūra žemesnė nei -15 °C), negalime užtikrinti, kad salonas būtų veiksmingai šildomas.

   Dėl pinigų trūkumo neturime galimybės įrengti papildomų ir geresnių šildymo sistemų, o troleibusų ir autobusų remontui skiriamos lėšos pirmiausia naudojamos būtiniausioms dalims (varikliams, važiuoklėms), padangoms ir t. t. pirkti.

   Be to, po nakties troleibusų ir autobusų salonas įšyla tik po vieno dviejų reisų, todėl pirmų reisų keleiviai gali patirti didesnių nepatogumų.

   Kai oro temperatūra žemesnė nei 0 °C, vairuotojas privalo įjungti troleibuso ar autobuso salono šildymo sistemą teigiamai temperatūrai palaikyti, o kai oro temperatūra žemesnė nei -15 °C, salono šildymo sistema turi dirbti nuolat.